Telefonia internetowa

Telefonia internetowa Foneo

Firma Asetor poleca nowoczesną technologię połączeń telefonicznych, zwaną technologia VoIP (ang. voice over internet protocol). VoIP jest cyfrową technologią, przesyłania głosu za pomocą Internetu.
Telefonia internetowa daje możliwość kontaktu ze swoimi klientami, partnerami biznesowymi w każdym miejscu. Odbierać telefony służbowe można gdziekolwiek się znajdujesz: w biurze, w podróży, pracując z domu, a nawet będąc za granicą. Można tworzyć oddziały na całym świecie i rozmawiać za darmo między nimi wybierając numer wewnętrzny.

Telefonię VoIP charakteryzuje:

  • niski abonament,
  • niższe rachunki,
  • brak opłaty za instalację,
  • możliwość utrzymania starego numeru telefonicznego.

Przy użyciu telefonii internetowej można dzwonić i odbierać rozmowy korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, może to być smartfon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny z zainstalowaną aplikacją typu softphone. Telefonię internetową Foneo świadczymy we współpracy z firmą Slican, która gwarantuje wysoką jakość usług telekomunikacyjnych.
Aby korzystać z Foneo nie ma potrzeby zmiany numeru telefonu - nadal można korzystać ze swojego "starego numeru" znanego klientom, współpracownikom i prezentowanego w reklamach.


Zapraszamy do współpracy.